Napsali o nás

Denik.cz: Birdie na poslední jamce vyneslo Koželuhové finále

3. 9. 2020 | Turnaje Tipsport Czech Ladies Open v berounském golfovém resortu se Tereza Koželuhová zúčastnila na pozvání pořadatele. V nabité zahraniční konkurenci (132 hráček z 25 zemí) podala životní výkon a poprvé v kariéře prošla na turnaji nejvyšší evropské túry cutem. Za hodně dramatických okolností.

Seznam Zprávy: Ženská špička na berounském greenu (foto esej)

30. 8. 2020 | Řada předních sportovních podniků v Česku padla za oběť koronavirové pandemii. Ladies European Tour ale do berounského Golf Clubu dorazila. Podívejte se na víkendovou fotoreportáž od držitele Czech Press Photo Martina Sidorjáka.

Sport.cz: Spilková skončila v Berouně třináctá, zvítězila Pedersenová

30. 8. 2020 | Golfistka Klára Spilková skončila třináctá na turnaji Ladies European Tour (LET) v Berouně. Nejlepší česká profesionálka dokončila tříkolové Tipsport Czech Ladies Open se sedmi ranami pod par. Nejlepší amatérkou byla dvacátá Sára Kousková. Vyhrála Dánka Emily Pedersenová.

Česká televize: Spilkové se v poslední den dařilo a skončila v Berouně třináctá, vyhrála Pedersenová

30. 8. 2020 | Turnaj Ladies European Tour (LET) v Berouně ovládla Dánka Emily Pedersenová s výsledkem -17. Golfistka Klára Spilková potvrdila dobrou formu a v závěrečném kole zahrála tři rany pod par hřiště a celkově skončila turnaj na skóre -7. Stačilo to na dělené třinácté místo. Amatérka Sára Kousková pak obsadila 20. místo.

iDnes.cz: Spilkové patří na turnaji v Berouně 19. místo. Finále si zahraje sedm Češek

29. 8. 2020 | Klára Spilková si po druhém kole golfového turnaje ze série Ladies European Tour (LET) v Berouně polepšila na dělené 19. místo. Cutem Tipsport Czech Ladies Open prošlo dalších šest Češek včetně Kristýny Frýdlové, která v sobotu měla pět ran pod par.

PGA.cz: V Berouně se úvodní kolo nedohrálo, dobrý start pro Melichovou i Spilkovou

29. 8. 2020 | Klárá Spilková, které po prvním dnu Tipsport Czech Ladies Open 2020 v Berouně patřilo dělené 24. místo s výsledkem 70 (-2), vyrazí do druhého kola dnes odpoledne ve 14:20 po boku Kristine Pedersenové z Dánska

GolfDigest.cz: V Berouně se úvodní kolo nedohrálo, dobrý start pro Melichovou i Spilkovou

28. 8. 2020 | Na startu turnaje bylo 16 českých golfistek a jen dvě české hráčky se dokázaly v Berouně dostat pod par. Jana Melichová a největší hvězda turnaje Klára Spilková jsou dvě rány pod parem hřiště a momentálně dělí 24. pozici.

Česká televize: Spilková začala v Berouně dvěma ranami pod par. Jsem na sebe pyšná, pochvalovala si

28. 8. 2020 | Nejlepší česká golfistka Klára Spilková a amatérka Jana Melichová zahrály v prvním kole turnaje Tipsport Czech Ladies Open dvě rány pod par a jsou na děleném 24. místě...

Sport.cz: Spilková začala v Berouně dvěma ranami pod par, vede Pedersenová

28. 8. 2020 | Nejlepší česká golfistka Klára Spilková a amatérka Jana Melichová zahrály v prvním kole turnaje Tipsport Czech Ladies Open dvě rány pod par a jsou na děleném 24. místě...

Blesk: Golfová krása v Berouně! Elitní české hráčky odhodily stud. Zahrají si o miliony!

27. 8. 2020 | Tahle podívaná bude stát za to! Špička starého kontinentu a mnoho kvalitních golfistek ze zámoří se od zítra do neděle představí v Berouně na turnaji Tipsport Czech Ladies Open.

TV Nova: V Berouně bude golfový turnaj s fanoušky! Hlavní hvězdou je Spilková

25. 8. 2020 | Nejlepší česká golfistka Klára Spilková si po čtyřech letech zahraje golfový turnaj ve své rodné zemi. V Berouně si totiž zahraje Czech Ladies Open, kam budou smět i diváci.

Denik.cz: Golfová událost roku je tu. Ukáže se i Spilková

23. 8. 2020 | V Berouně se příští týden (28.–30. srpna) koná největší golfová událost roku u nás – Tipsport Czech Ladies Open ze série Ladies European Tour (LET). Turnaje se zúčastní i česká jednička mezi profesionálkami Klára Spilková.

iDnes.cz: Spilková před turnajem v Berouně: Moc jsem tady chtěla hrát

23. 8. 2020 | Těch lákadel je spoustu. Teprve pátý velký golfový turnaj žen po půlroční koronavirové pauze. První ve střední Evropě. Taky světová premiéra s fanoušky, kteří na golf zatím nesměli. A hlavně, Tipsport Czech Ladies Open si přijela do Berouna zahrát také nejlepší česká hráčka Klára Spilková.

iDnes.cz: Golfové Ladies Open si může zahrát až čtrnáct domácích golfistek

4. 8. 2020 | Až čtrnáct domácích golfistek by si mohlo zahrát Tipsport Czech Ladies Open 2020, jež je součástí série Ladies European Tour (LET). I za účasti fanoušků se turnaj na hřišti v Berouně uskuteční od 28. do 30. srpna s dotací 200.000 eur.