Napsali o nás

Denik.cz: Golf v Berouně bavil Češkami i vítězkou, jejíž příběh přesahuje sport

29. 6. 2023 | Pátý ročník Tipsport Czech Ladies Open se v Royal Beroun Golf Clubu odehrál k velké spokojenosti všech účastníků této významné akce Ladies European Tour.

iDnes.cz: Golfistkám v Berouně vládla Indka Dagarová, nejlepší Češkou byla 17. Vodičková

25. 6. 2023 | Indická golfistka Dikša Dagarová suverénně vyhrála Czech Ladies Open. Turnaj nejvyšší ženské evropské série LET v Berouně ovládla s náskokem čtyř úderů před Tričat Čínglabovou z Thajska. Nejlepší Češkou byla na 17. místě amatérka Denisa Vodičková, jež za vítězkou zaostala o devět úderů.

isport.Blesk.cz: V Berouně vládla golfistka, která má poškozený sluch. Nejlepší Češka 17.

25. 6. 2023 | Indická golfistka Dikša Dagarová suverénně vyhrála Czech Ladies Open. Hráčka, jež se vrcholové hře věnuje i s poškozením sluchu, ovládla turnaj nejvyšší ženské evropské série LET v Berouně s náskokem čtyř úderů před Tričat Čínglabovou z Thajska. Nejlepší Češkou byla na 17. místě amatérka Denisa Vodičková, která za vítězkou zaostala o devět úderů.

Sport.cz: Golfistkám v Berouně vládla Dagarová, nejlepší Češkou Vodičková

25. 6. 2023 | Indická golfistka Dikša Dagarová suverénně vyhrála Czech Ladies Open. Turnaj nejvyšší ženské evropské série LET v Berouně ovládla s náskokem čtyř úderů před Tričat Čínglabovou z Thajska. Nejlepší Češkou byla na 17. místě amatérka Denisa Vodičková, jež za vítězkou zaostala o devět úderů.

iDnes.cz: Golfistka Melichová po senzačním triumfu v Berouně přestoupila k profesionálkám

28. 6. 2022 | Golfistka Jana Melichová se po senzačním nedělním triumfu na turnaji Ladies European Tour v Berouně rozhodla přestoupit už nyní mezi profesionálky. S novým statusem bude startovat od čtvrtka na German Masters, další akci evropského okruhu.

Golfinfo.cz: Melichová slaví titul na profesionálním golfovém turnaji v Berouně. Přijme okamžité členství na LET?

27. 6. 2022 | Poprvé v historii vyhrála turnaj nejvyšší evropské série na české půdě domácí golfistka. Z titulu na 4. ročníku Tipsport Czech Ladies Open hraném v Berouně se raduje senzačně amatérka Jana Melichová, dělená druhá skončila Klára Spilková.

O2sport.cz: Připomeňte si Tipsport Czech Ladies Open v highlightech

27. 6. 2022 | Amatérka Jana Melichová senzačně vyhrála golfový turnaj okruhu Ladies European Tour v Berouně s celkovým skóre 14 ran pod par. Dělené druhé místo obsadily česká jednička Klára Spilková spolu s Dánkou Nicole Brochovou Estrupovou, které za vítězkou čtvrtého ročníku Tipsport Czech Ladies Open zaostaly o jeden úder.

Sport.cz: Senzace! Amatérka Melichová vyhrála prestižní golfový turnaj v Berouně, Spilková druhá

26. 6. 2022 | Amatérka Jana Melichová senzačně vyhrála golfový turnaj okruhu Ladies European Tour v Berouně s celkovým skóre 14 ran pod par. Dělené druhé místo obsadila česká jednička Klára Spilková spolu s Dánkou Nicole Brochovou Estrupovou, které za vítězkou čtvrtého ročníku Tipsport Czech Ladies Open zaostaly o jeden úder.

Sport.cz: Je to neuvěřitelný šok, komentovala nečekaný triumf golfistka Melichová. Má jít k profíkům?

26. 6. 2022 | Svůj triumf označila za neuvěřitelný šok. Golfistka Jana Melichová vstupovala do turnaje Ladies European Tour v Berouně s cílem skončit v nejlepší dvacítce, nakonec jako první česká amatérka podnik nejvyšší evropské série vyhrála. Čtyřiadvacetiletá hráčka věří, že přechod k profesionálkám by zvládla, ale ještě neví, zda nabídku přijme okamžitě.

Berounsky.denik.cz: Berounský Tipsport Czech Ladies Open: domácí mohou zazářit

22. 6. 2022 | Po dvou letech se konečně bez restrikcí odehraje v Berouně velký mezinárodní turnaj Tipsport Czech Ladies Open, který je součástí prestižní světové série Ladies European Tour. V areálu Royal Beroun Golf Clubu budou špičkové golfistky bojovat od 24. do 26. června, vše můžete sledovat jak přímo, tak na obrazovkách O2 TV Sport.

Česká televize: V Berouně se už potřetí za sebou sejde golfová elita. Chybět nebude Spilková či Napoleaová

21. 6. 2022 | Na čtvrtém ročníku golfového turnaje Tipsport Czech Ladies Open v Berouně se od pátku do neděle představí rekordních 16 českých hráček v čele s Klárou Spilkovou, Kristýnou Napoleaovou, Terezou Meleckou či Sárou Kouskovou, která nedávno přestoupila mezi profesionálky.

Golfinfo.cz: Vítězkou v Berouně se stala osmnáctiletá thajská golfistka Thitikulová

28. 6. 2021 | Vítězkou třetího ročníku golfového turnaje Tipsport Czech Ladies Open se stala thajská osmnáctiletá golfistka Atthaya Thitikulová se skóre -15, o ránu zpět skončila Španělka Nurria Iturriosová. Z českých hráček se nejlépe umístila Sára Kousková, která obsadila dělené 17. místo a byla i nejlepší amatérkou v soutěži.

Sport.cz: Golfistka Kousková skončila v Berouně 17., vyhrála Thajka Thitikulová

28. 6. 2021 | Amatérka Sára Kousková skončila jako nejlepší z českých golfistek na děleném 17. místě na turnaji Ladies European Tour v Berouně. Třetí ročník Tipsport Czech Ladies Open ovládla thajská osmnáctiletá naděje Atthaya Thitikulová díky skvělému finálovému kolu a po birdie na poslední jamce slavila už třetí titul na vrcholné evropské sérii.

Rakovnicky.denik.cz: Vítězkou v Berouně se stala osmnáctiletá thajská golfistka Thitikulová

28. 6. 2021 |Vítězkou třetího ročníku golfového turnaje Tipsport Czech Ladies Open se stala thajská osmnáctiletá golfistka Atthaya Thitikulová se skóre -15, o ránu zpět skončila Španělka Nurria Iturriosová. Z českých hráček se nejlépe umístila Sára Kousková, která obsadila dělené 17. místo a byla i nejlepší amatérkou v soutěži.

GolfExtra.cz: V Berouně vyhrála Thitikul, Nuutinen trefila eso na čtyřparu

28. 6. 2021 | Dramatické finále nabídl turnaj Ladies European Tour v Berouně. Až na poslední jamce se rozhodlo o vítězce Tipsport Czech Ladies Open, kterou se stala Thajka Atthaya Thitikul. Ta na závěrečném greenu proměnila putt do birdie a vyhrála se skóre -15 o jedinou ránu.

iDnes.cz: Golfistka Kousková v Berouně skončila 17., vyhrála Thajka Thitikulová

28. 6. 2021 | Sára Kousková brala dělené 17. místo na turnaji Czech Ladies European Tour v Berouně. Z českých golfistek se tak i z pozice amatérky umístila nejlépe. Třetí ročník turnaje opanovala talentovaná Thajka Atthaya Thitikulová. Osmnáctiletá golfistka zvítězila díky parádnímu finálovému kolu. Když pak na poslední jamce zahrála birdie, mohla slavit již třetí titul ve vrcholné evropské sérii.

Pga.cz: Tipsport Czech Ladies Open ovládla Atthaya Thitikul

27. 6. 2021 | Thajská profesionálka Atthaya Thitikul se stala vítězkou Tipsport Czech Ladies Open v Berouně, tedy turnaje, který se hrál v rámci Ladies European Tour. Vítězka turnaje získala za svůj triumf 30 000 EUR.

Pga.cz: Čtyři češky ve finále Tipsport Czech Ladies Open

26. 6. 2021 | Velké finále čeká v neděli turnaj Ladies European Tour v Berouně, který se hraje po názvem Tipsport Czech Ladies Open. Bude u toho hned čtyřice českých hráček profesionálka Kristýna Napoleaová a spolu s ní tři amatérky, Sára Kousková, Tereza Koželuhová a Jana Melichová. České fanoušky bude určitě zajímat také Němka českého původu Sandra Gal.

Berounsky.denik.cz: Do finále golfového turnaje v Berouně se probojovaly čtyři české reprezentantky

26. 6. 2021 | Ve dvou kolech se golfistky v Berouně utkaly o postup do finále prestižního klání Tipsport Czech Ladies Open. To si v neděli 27. června na osmnácti jamkách zahrají také hned čtyři české reprezentatky: Sára Kousková, Kristýna Napoleaová, Tereza Koželuhová a Jana Melichová. K mání je 200 tisíc euro. 

Berounsky.denik.cz: Dvakrát 66 a skvělé české kolo na úvod Tipsport Czech Ladies Open

26. 6. 2021 | Profesionálky Sára Kousková s Kristýnou Napoleaovou a amatérky Tereza Koželuhová s Janou Mericharovou prošly cutem turnaje evropské série. V polovině turnaje na berounském hřišti vede Španělka Nurria Iturriozová. Nejvýš z domácích si stojí Kousková. Diváci se mohou na turnaj přijít podívat i v neděli zadarmo od devíti ráno.

Sport.ceskatelevize.cz: Do finálových kol Ladies European Tour v Berouně prošly čtyři Češky Zdroj

26. 6. 2021 | Profesionálky Sára Kousková s Kristýnou Napoleaovou a amatérky Tereza Koželuhová s Janou Mericharovou prošly cutem turnaje evropské série. V polovině turnaje na berounském hřišti vede Španělka Nurria Iturriozová. Nejvýš z domácích si stojí Kousková. Diváci se mohou na turnaj přijít podívat i v neděli zadarmo od devíti ráno.

Sport.cz: Čtyři Češky prošly v Berouně cutem golfového turnaje Ladies European Tour

26. 6. 2021 | Čtyři české golfistky prošly do nedělního finále turnaje Tipsport Czech Ladies Open evropského okruhu Ladies European Tour v Berouně. Nejlépe je na tom amatérka Sára Kousková s pěti ranami pod par na děleném 20. místě. Z první pozice bude s deseti ranami pod par útočit na svůj čtvrtý titul z nejvyšší evropské sérii Španělka Nurria Iturriozová.

Cgf.cz: Beroun trápí počasí: opožděný start a přerušení kvůli bouřce. Nedohrálo se kvůli tmě

26. 6. 2021 | Déšť a bouřky zkomplikovaly první kolo Tipsport Czech Ladies Open v Berouně. To však nebránilo mnoha hráčkám k cestě za skvělými čísly. V nedohraném úvadu jsou ve vedení Lydia Hall a Nuria Iturrioz (-6), z Češek je na nejlepším výsledku v klubovně Kristýna Napoleaová .(-2)

Pga.cz: Tipsport Czech Ladies Open trápilo počasí

25. 6. 2021 | První kolo nejvýznamnějšího dámského turnaje na českém území – Tipsport Czech Ladies Open poznamenalo počasí. Kvůli jeho nepříznivému vývoji totiž musel být nejprve odložen start turnaje a následně došlo také k přerušení prvního kola kvůli bouřce. Dohrávat se tak bude před startem toho druhého v sobotu ráno.

Sport.cz: Hallová a Iturriozová vedou v Berouně po nedohraném prvním kole

25. 6. 2021 | Golfistky Lydia Hallová z Walesu a Španělka Nuria Iturriozová jsou v čele turnaje Tipsport Czech Ladies Open evropského okruhu Ladies European Tour. První kolo se v Berouně kvůli tmě nedohrálo a bude pokračovat v sobotu od 7:45 před začátkem druhého.

E.metro.cz: V Berouně

25. 6. 2021 | Profesionální golfový turnaj žen Tipsport Czech Ladies Open se koná ode dneška do neděle v Berouně. Akce je poslední evropskou kvalifikací žen na olympisjký turnaj v Tokiu.

Info.cz: PODNIKATELKA — Tvarůžková: Je vidět, kam to holky v golfu dotáhly

24. 6. 2021 | Martina Tvarůžková se před 15 lety vrhla do „mužského“ světa golfu a dnes z něj má práci i koníček. Podílí se na organizaci turnaje Czech Ladies Open a jak popisuje v nové epizodě podcastu Podnikatelka, byl to tehdy odvážný krok. „Přišly jsme s myšlenkou turnaje pro ženy. Odrazovali mě od toho: kdo na to bude chodit?” Ale vyplatilo se. Dnes podle Tvarůžkové ženské turnaje fungují, i když třeba nejsou vždy ryze o soutěžení, a Česko má řadu úspěšných golfistek: „České golfistky jsou na tom ve světě v porovnání s českými golfisty mnohem lépe. Studují, jsou v univerzitních družstvech, dosahují úspěchů. Je vidět, kam to holky dotáhly. Dámský golf ze sportovního pohledu převálcoval chlapy – byť tam je ta konkurence větší.“ Poslechněte si celý rozhovor.

Denik.cz: Magnet v Česku: Přijela kráska z pláže i golfistka, která porazila Nadala

23. 6. 2021 | Zapomeňte na chvíli na fotbal, do Česka přijely hvězdy světového golfu. Své umění tady ukáže žena, jež vyzrála na Rafaela Nadala i kráska z pláže, která se ráda fotí. Prestižní turnaj v Berouně ozvláštní také start uznávané "Čechoněmkoameričanky".

iDnes.cz: Na turnaji Ladies European Tour v Berouně se představí 11 českých golfistek

22. 6. 2021 | Dámská evropská golfová elita se představí koncem týdne v Berouně. Ve zdejším resortu se uskuteční třetí ročník Tipsport Czech Ladies Open, turnaj série Ladies European Tour. V soutěži se objeví i Němka českého původu Sandra Galová, která je stabilní hráčkou zámořské LPGA, a také jedenáct tuzemských golfistek.

iSport.blesk.cz: Ženská evropská elita v Berouně: hraje se o olympiádu, v akci jedenáct Češek

22. 6. 2021 | Dámská evropská golfová elita se představí koncem týdne v Berouně. Ve zdejším resortu se uskuteční třetí ročník Tipsport Czech Ladies Open, turnaj série Ladies European Tour. V soutěži se objeví i Němka českého původu Sandra Galová, která je stabilní hráčkou zámořské LPGA, a také jedenáct tuzemských golfistek.

GolfDigest.cz: Rozhovor s největší hvězdou blížícího se Tipsport Czech Ladies Open

22. 6. 2021 | Po rodičích je Češka, ale narodila se v roce 1985 v Německu, odkud odešla studovat a hrát golf do Spojených států, jejichž občanství nedávno získala. Sandra GAL mezitím stihla vyhrát turnaj LPGA, dvakrát reprezentovat Evropu v Solheim Cupu a také ještě jako amatérka být mezinárodní mistryní Česka ve hře na rány 2007.

Novaplus.nova.cz: Snídaně s Novou

21. 6. 2021 | Sandra Gal s promotérem turnaje Tipsport Czech Ladies Open Lubošem Koželuhem v pořadu Snídaně s Novou.

Ladieseuropeantour.com: SANDRA GAL RESUMES HER CAREER IN CZECHIA

21. 6. 2021 | German golfer, the LET and LPGA member Sandra Gal returns to competition after taking some time off due to a medical break. She will resume her tournament schedule at the LET as she plays in the Tipsport Czech Ladies Open from June 25-27.

iDnes.cz: Tipsport Czech Ladies Open: To nejlepší z dámského golfu

19. 6. 2021 | Za týden bude rozehrána jedna z nejvýznamnějších událostí českého sportu v tomto roce, kterou je největší golfový turnaj, jaký lze pořádat pro ženy: Tipsport Czech Ladies Open 2021.

Denik.cz: Birdie na poslední jamce vyneslo Koželuhové finále

3. 9. 2020 | Turnaje Tipsport Czech Ladies Open v berounském golfovém resortu se Tereza Koželuhová zúčastnila na pozvání pořadatele. V nabité zahraniční konkurenci (132 hráček z 25 zemí) podala životní výkon a poprvé v kariéře prošla na turnaji nejvyšší evropské túry cutem. Za hodně dramatických okolností.

Seznam Zprávy: Ženská špička na berounském greenu (foto esej)

30. 8. 2020 | Řada předních sportovních podniků v Česku padla za oběť koronavirové pandemii. Ladies European Tour ale do berounského Golf Clubu dorazila. Podívejte se na víkendovou fotoreportáž od držitele Czech Press Photo Martina Sidorjáka.

Sport.cz: Spilková skončila v Berouně třináctá, zvítězila Pedersenová

30. 8. 2020 | Golfistka Klára Spilková skončila třináctá na turnaji Ladies European Tour (LET) v Berouně. Nejlepší česká profesionálka dokončila tříkolové Tipsport Czech Ladies Open se sedmi ranami pod par. Nejlepší amatérkou byla dvacátá Sára Kousková. Vyhrála Dánka Emily Pedersenová.

Česká televize: Spilkové se v poslední den dařilo a skončila v Berouně třináctá, vyhrála Pedersenová

30. 8. 2020 | Turnaj Ladies European Tour (LET) v Berouně ovládla Dánka Emily Pedersenová s výsledkem -17. Golfistka Klára Spilková potvrdila dobrou formu a v závěrečném kole zahrála tři rany pod par hřiště a celkově skončila turnaj na skóre -7. Stačilo to na dělené třinácté místo. Amatérka Sára Kousková pak obsadila 20. místo.

iDnes.cz: Spilkové patří na turnaji v Berouně 19. místo. Finále si zahraje sedm Češek

29. 8. 2020 | Klára Spilková si po druhém kole golfového turnaje ze série Ladies European Tour (LET) v Berouně polepšila na dělené 19. místo. Cutem Tipsport Czech Ladies Open prošlo dalších šest Češek včetně Kristýny Frýdlové, která v sobotu měla pět ran pod par.

PGA.cz: V Berouně se úvodní kolo nedohrálo, dobrý start pro Melichovou i Spilkovou

29. 8. 2020 | Klárá Spilková, které po prvním dnu Tipsport Czech Ladies Open 2020 v Berouně patřilo dělené 24. místo s výsledkem 70 (-2), vyrazí do druhého kola dnes odpoledne ve 14:20 po boku Kristine Pedersenové z Dánska

GolfDigest.cz: V Berouně se úvodní kolo nedohrálo, dobrý start pro Melichovou i Spilkovou

28. 8. 2020 | Na startu turnaje bylo 16 českých golfistek a jen dvě české hráčky se dokázaly v Berouně dostat pod par. Jana Melichová a největší hvězda turnaje Klára Spilková jsou dvě rány pod parem hřiště a momentálně dělí 24. pozici.

Česká televize: Spilková začala v Berouně dvěma ranami pod par. Jsem na sebe pyšná, pochvalovala si

28. 8. 2020 | Nejlepší česká golfistka Klára Spilková a amatérka Jana Melichová zahrály v prvním kole turnaje Tipsport Czech Ladies Open dvě rány pod par a jsou na děleném 24. místě...

Sport.cz: Spilková začala v Berouně dvěma ranami pod par, vede Pedersenová

28. 8. 2020 | Nejlepší česká golfistka Klára Spilková a amatérka Jana Melichová zahrály v prvním kole turnaje Tipsport Czech Ladies Open dvě rány pod par a jsou na děleném 24. místě...

Blesk: Golfová krása v Berouně! Elitní české hráčky odhodily stud. Zahrají si o miliony!

27. 8. 2020 | Tahle podívaná bude stát za to! Špička starého kontinentu a mnoho kvalitních golfistek ze zámoří se od zítra do neděle představí v Berouně na turnaji Tipsport Czech Ladies Open.

TV Nova: V Berouně bude golfový turnaj s fanoušky! Hlavní hvězdou je Spilková

25. 8. 2020 | Nejlepší česká golfistka Klára Spilková si po čtyřech letech zahraje golfový turnaj ve své rodné zemi. V Berouně si totiž zahraje Czech Ladies Open, kam budou smět i diváci.

Denik.cz: Golfová událost roku je tu. Ukáže se i Spilková

23. 8. 2020 | V Berouně se příští týden (28.–30. srpna) koná největší golfová událost roku u nás – Tipsport Czech Ladies Open ze série Ladies European Tour (LET). Turnaje se zúčastní i česká jednička mezi profesionálkami Klára Spilková.

iDnes.cz: Spilková před turnajem v Berouně: Moc jsem tady chtěla hrát

23. 8. 2020 | Těch lákadel je spoustu. Teprve pátý velký golfový turnaj žen po půlroční koronavirové pauze. První ve střední Evropě. Taky světová premiéra s fanoušky, kteří na golf zatím nesměli. A hlavně, Tipsport Czech Ladies Open si přijela do Berouna zahrát také nejlepší česká hráčka Klára Spilková.

iDnes.cz: Golfové Ladies Open si může zahrát až čtrnáct domácích golfistek

4. 8. 2020 | Až čtrnáct domácích golfistek by si mohlo zahrát Tipsport Czech Ladies Open 2020, jež je součástí série Ladies European Tour (LET). I za účasti fanoušků se turnaj na hřišti v Berouně uskuteční od 28. do 30. srpna s dotací 200.000 eur.